לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עברתם תאונה? סובלים מנזקי גוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עורך דין תאונות דרכים

   עורך דין לענייני תאונות דרכים

   לצערנו אין כמעט מי שלא עבר או לא יעבור תאונת דרכים. זו יכולה להיות תאונת דרכים כהולך רגל, או לחילופין תאונת דרכים כנהג פוגע, כנהג של רכב שנפגע, כנוסע במונית או באוטובוס, כרוכב אופנוע או אופניים או בכל דרך אחרת בה כלי רכב פוגע בבן אדם או ברכב אחר. למה כמעט כל אחד עבר או יעבור תאונת דרכים? כי הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה. מתרחשות אלפי תאונות דרכים בכל שנה, ומאות בכל יום. רובן המכריע קלות אבל יש גם תאונות קשות. כל אלו יצריכו את מעורבותו של עורך דין לענייני תאונות דרכים שייצג בצורה מקצועית את הלקוח שלו.

   עורך דין לענייני תאונות דרכים – לפגיעה ברכוש או לנזקי גוף

   אם אתם מחפשים עורך דין לענייני תאונות דרכים, יכול להיות שאתם בעצמכם נפגעתם מרכב אחר ויכול להיות שאתם אלו שפגעתם. בין כך ובין כך, אם אחד הצדדים נפגע פיזית אתם צריכים ליווי משפטי מקצועי ועורך דין שייצג אתכם מול המשטרה או בית המשפט וגם ינחה אתכם מה לעשות. עורך דין שמומחה בתאונות דרכים אמור גם לסייע לכם אם יש לכם נזק כלכלי מתאונה, בין אם זה מול אדם אחר ובין אם זה מול חברת הביטוח. הוא אמור לקחת את כל המסמכים והחומרים שיש לכם ולהשיג בשבילכם את הטוב ביותר.

   לא מתפשרים ולוקחים את הטוב ביותר!

   אם אתם מחפשים עורך דין שמומחה לתאונות דרכים, אתם צריכים את הטוב ביותר מסיבה פשוטה – אתם וודאי רוצים להשיג את הטוב ביותר בשבילכם. אתם צריכים לזכור שגם אם אתם צריכים לשלם על עורך דין עכשיו, אם הוא מקצועי ועם "קבלות" יש סבירות לא מבוטלת שתקבלו את הכול בחזרה וגם תרוויחו מזה.

   אם אתם מחפשים את העורך דין האולטימטיבי בשבילכם, אין כמו משרד עו"ד אבירם טולדנו. זהו משרד עם ניסיון רב ועם צוות מקצועי מאוד שלוקח את הלקוח יד ביד אל עבר ההצלחה. צוות המשרד בראשותו של עו"ד אבירם טולדנו ישמח לספק גם לכם שירות לא פחות ממעולה.

   עורך דין מומחה לתאונות דרכים

   עורך דין מומחה לתאונות דרכים

   בישראל יש לצערנו לא מעט תאונות דרכים בכל יום. רוב רובן של התאונות הללו אלו תאונות שאנו לא שומעים עליהן וטוב שכך, וזה מכיוון שהתאונות הללו הן תאונות קלות, אבל ישנן גם תאונות שנגמרות עם פצועים קשה ואפילו עם הרוגים. כמעט כל אחד מאיתנו היה מעורב באיזו שהיא תאונת דרכים, בעיקר אם יש לכם רישיון נהיגה- בין אם מהצד הפוגע ובין אם מהצד הנפגע. לא משנה באיזה צד אנחנו, אנחנו צריכים עורך דין מומחה לתאונות דרכים שייצג אותנו בצורה מקצועית, או כדי שלא ניפגע ונענש שלא באשמתנו, או כדי שנקבל את הפיצוי אותו אנחנו אמורים לקבל. מחפשים עורך דין נזיקין במרכז? צרו איתנו קשר!

   מה חשוב כשמחפשים עורך דין מומחה  לתאונות דרכים?

   אם אתם מחפשים עורך דין מומחה לתאונות דרכים, אתם צריכים לוודא כמה דברים- הראשון הוא שיש לו רישיון לעסוק בתחום ושהוא מוכר ועובד בהתאם לחוק. שנית, חשוב לבחון את הניסיון שיש לעורך הדין, בין אם זה ניסיון כללי בתאונות דרכים וספציפית במקרה כמו שלכם. עורך דין מומחה לתאונות דרכים צריך להיות כזה שיש לו ניסיון רב הן מצד הנפגעים והן מצד הפוגעים, כמו גם קבלות על ההצלחות שלו וכמובן לקוחות שיכולים להעיד על כך. אז מי הוא עורך הדין הנכון לכם? הנה משרד שאתם חייבים להכיר אם נקלעתם למצב בו אתם צריכים ייצוג משפטי של עורך דין בעל ניסיון רב בתחום.

   עורך הדין שאתם מחפשים

   לעבור תאונת דרכים זה לא פשוט. זה מלחיץ ולפעמים זה כרוך במעורבות של משטרה ואפילו עיכוב במידה וחלילה מדובר על תאונה קטלנית. לא משנה באיזו תאונה הייתם מעורבים והאם אתם אשמים או לא לדעתכם, ובטח אם נפגעתם בתאונה כלשהוא, אתם צריכים ייצוג מקצועי וייצוג מקצועי זה רק משרד עורכי דין אבירם טולדנו. הוא והצוות שלו ייקחו אתכם יד ביד, ירגיעו אתכם ויסבירו לכם מה לעשות. הוא ייתן לכם טיפים ותדעו על איזו ניירת רלוונטית חשוב לשמור, והוא ייצג אתכם ברמה הגבוהה ביותר אל מול הערכאות השונות. אל תוותרו על הטוב ביותר כדי שתקבלו מה שמגיע לכם וכדי שתהיה לכם הגנה טובה.

   אנו שומעים בחדשות מדי יום על עוד ועוד תאונות דרכים. אין ספק שמדבור במכת מדינה שיכולה להגיע לכל אחד, גם לנהגים הזהירים ביותר. אז מה בכלל ההגדרה החוקית לתאונות דרכים? מה מומלץ לעשות מיד לאחר התאונה? ואיך מוצאים עורך דין מומחה לתאונות דרכים? כל הפרטים כאן בהמשך

   תאונות דרכים

   קודם כל, חשוב שתדעו שהמחוקק הישראלי הבין שתאונות דרכים, ובעיקר הנזק הרב, הפיזי, הכלכלי, הנפשי והמשפחתי שכרוך בהן, זקוקות לחוק מיוחד, ולכן חוקק חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה – 1975. לפי החוק כל אדם שנפגע בתאונת דרכים יהיה זכאי לפיצוי כספי, כמובן בהתאם למקרה, בלי קשר למידת האשמה שלו בתאונה. מיד לאחר התאונה, וגם בהמשך ההליך, אנשים רבים אינם מודעים לזכויות המגיעות להם, ובדיוק לצורך כך עליהם להסתייע באיש מקצוע כמו עורך דין מומחה לתאונות דרכים.

   מה ההגדרה לתאונת דרכים?

   החוק בישראל הגדיר תאונת דרכים בהגדרה הבאה: "מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנוע למטרות תחבורה". אין ספק שמדובר בהגדרה כללית, כאשר לעיתים מתרחשות תאונות שאמורות להיחשב כתאונות דרכים, ולא עומדות בלשון ההגדרה, או הפוך, תאונות שאינן בהכרח תאונות דרכים אך עומדות במילות ההגדרה. בדיוק לשם כך קיים בית המשפט, והוא זה שמפרש את החוק ופוסק, ושוב, גם לצורך זה תצטרכו עורך דין מומחה לתאונות דרכים שידע לטעון את טענותיכם בצורה הבהירה והמקצועית.

   מה לעשות מיד לאחר התאונה?

   • תיעוד – חשוב מאוד, מיד לאחר התאונה, לתעד את הרכבים ואת האזור, ולא לתת לאף אחד להזיז אותם לפני כן. בנוסף, רשמו את פרטי בעל הרכב, את פרטי הרכב וכמובן פוליסת הביטוח.
   • בית חולים – יכול להיות שאתם מרגישים בסדר, ועדיין, פנו לבית חולים, קבלו אישור רפואי על מצבכם, וודאו שיש לכם תיעוד מלא של פרטי התאונה. התיעוד יכול בעתיד להיות התיעוד היחיד לזמן התרחשות התאונה. יכול להיות שבשל התאונה תצטרכו להוציא אישור מחלה מהעבודה.
   • תיעוד הוצאות – תעדו את כל ההוצאות שנלוו לתאונה, טיפולים, בדיקות, הוצאות על תיקון הרכב.
   • הוצאת מסמך מהמשטרה – הוצאת אישור מהמשטרה על קרות התאונה.

   איך אני מוצא עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

   • תחום התמחות – ודאו שעורך הדין איתו אתם מתייעצים אכן מתמחה בתאונות דרכים. למשל משרד כמו "טולדנו ושות' – משרד עורכי דין", מתמחה בתחום הנזיקין ותאונות הדרכים ולא ניסיון רב בתחום.
   • המלצות – אין כמו לשמוע מפה לאוזן, בררו עם חבריכם ומכריכם, בטוח הם נתקלו באחד כזה.
   • ניסיון – אחד הדברים החשובים, המאפיינים גם את משרד "טולדנו ושות' – משרד עורכי דין".
   • פגישה אישית – אין כמו התרשמות אישית לפני התקשרות עם נותן שירותים.

   לסיכום, חשוב שתדעו מה זה תאונת דרכים, מה עושים מיד לאחר התאונה, ופנו בהקדם לעורך דין מומחה לתאונות דרכים.

   *אין באמור לעיל בכדי להוות משום יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, הכתוב לעיל מהווה תיאור כללי בלבד ובלתי מחייב . בכל מקרה יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין

   לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

   או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    יוסף אליהויוסף אליהו
    13:18 31 Jan 21
    אדם זהב לפני הכל... שרות מעולה אמין מקצועי בכל התחומים ממליץ בחום💯
    David RazielDavid Raziel
    08:49 22 Jan 21
    בחור חרוץ ואנרגטי.ליווה אותנו צמוד לאורך כל התהליךותמיד היה זמין עבורינו.תודה רבה
    אורי פרץאורי פרץ
    13:32 18 Jan 21
    עו"ד אבירם טולדנו הוא פשוט מקצוען, מטפל בכל עניין באופן מהיר ויעיל,מהיכרות אישית - מומלץ בחום
    Pure Laser AestheticPure Laser Aesthetic
    16:49 01 Dec 20
    שירות אמין ומקצועי מהשורה הראשונהעורך דין אכפתי שלא מחפש רק להרוויח אלא קודם כל את טובת הלקוח. יותר ממומלץ.
    Alon MalkaAlon Malka
    21:54 26 Nov 20
    קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה.נאמנות ישירות ברמה הגבוהה ביותר שהכרתי.כמובן שנמליץ לכולם 🙏🔝
    js_loader
    קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט