לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עברתם תאונה? סובלים מנזקי גוף?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עורך דין תאונות עבודה

   עורכי דין לתאונות עבודה

   תארו לעצמכם שאתם מתחילים עוד יום עבודה רגיל במפעל שאתם עובדים בו כבר שנים ארוכות, ולאחר כמה שעות אתם מחליטים לצאת להפסקה ולנשום קצת אויר צח מחוץ למבנה. אתם יוצאים החוצה ובלי לשים לב, ברגע שאתם דורכים בחוץ בשלולית אתם מחליקים וחלילה שוברים את האגן. אתם מפונים לבית החולים ומתאשפזים, עוברים שיקום ארוך ורק לאחר כמה חודשים חוזרים לשגרה. מי אתם חושבים שאמור לשלם על כל הטיפולים הללו? האם ההחלקה שלכם במקום העבודה היא תאונת עבודה? האם מגיעים לכם אי אלו פיצויים? אם תשאלו עורכי דין לתאונות עבודה יכול מאוד להיות שהתשובה שתקבלו היא – כן.

   עורכי דין לתאונות עבודה – דוגמאות נוספות לצורך בהם

   אז מתי עורכי דין לתאונות עבודה נדרשים? מתי תצטרכו עו"ד נזקי גוף? הנה כמה דוגמאות נוספות לדוגמא שכבר הוזכרה. עורכי דין כאלו נדרשים במידה ועובד נפגע במהלך עבודתו, מכלי, חפץ כלשהוא או מכל סיבה אחרת. זה נשמע הגיוני סך הכול, אבל גם במקרה של פציעה בדרך לעבודה או בחזרה ממנה, אפשר לקבל הכרה כנפגע בתאונת עבודה. כך לא פעם גם במחלה שנובעת ממקום העבודה בדרך כלשהיא, וכך במקרים רבים אחרים שנראים פחות הגיוניים. יש לא מעט מקרים בהם עורך דין שמומחה בתאונות עבודה יסייע בהכרה בפגיעה ויסייע לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם. כל מה שצריך לעשות על מנת לממש את זכויותיכם הוא למצוא את העורך דין הנכון.

   איך למצוא את העורך דין הנכון שיסייע בתביעת העבודה?

   אם אתם מחפשים עורך דין מומחה לתאונות עבודה אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים בין אינספור אפשרויות. יש לא מעט עורכי דין בתחום, והשאלה היא איך תבחרו את זה שיסייע לכם. הדבר החשוב הראשון הוא לקבל המלצות על עורך הדין שאתם מתלבטים לגביו, כמו גם לבחון האם הוא אכן בעל ניסיון ומביא ללקוחותיו את התוצאות הרצויות. כמו כן, חשוב שתהיה לכם איתו אינטראקציה טובה כבר מהרגע הראשון, כי ייתכן שתעברו תהליך ארוך ביחד. מתלבטים במי לבחור? אין כמו עורך דין אבירם טולדנו בשביל ייצוג איכותי ומקצועי, כזה שבסופו של דבר יגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח בבית המשפט או מול הרשויות השונות.

   עורך דין לענייני תאונות עבודה

   עורך דין לענייני תאונות עבודה

   בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על תאונות עבודה קטלניות והמודעות אליהן עולה בהתאם. תאונות עבודה הפכו להיות כבר חלק משגרת חיינו ואין יום שאין תאונת עבודה כזו או אחרת במקום כלשהוא בארץ. יש אמנם נהלים שמנסים לאכוף ויש מנהלי בטיחות באתרים רבים, אבל עדיין, זה קורה ולצערנו העשייה נגד היא לא מספיקה. אם נפגעתם בתאונת עבודה או שאתם מעסיקים שהעובד שלהם נפגע בתאונת עבודה, אתם צריכים עורך דין לענייני תאונות עבודה שילווה אתכם. אתם צריכים ייעוץ משפטי וכמה שיותר מוקדם. אז הנה קצת על תאונות עבודה ועל הצורך בעורך דין שיסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם.

   למה צריך עורך דין לענייני תאונות עבודה?

   אנשים רבים זקוקים לעזרתו של עורך דין לענייני תאונות עבודה מכמה סיבות- קודם כל, יכול להיות שעברתם פציעה או פגיעה בעבודה, בדרך אליה או ממנה אבל אתם לא מוכרים כנפגעי עבודה. אתם צריכים לקבל את הפיצוי המגיע לכם מה שיכול לפעמים לסייע לכם להתקיים בכבוד למרות הקשיים, ובלי עורך דין מקצועי זה יהיה קשה. יכול להיות גם שהמנהל שלכם לא נותן לכם את הזכויות שלכם ויכול להיות שהביטוח הלאומי לא מאשר לכם את מה שמגיע לכם- ועל מנת להתמודד עם סיטואציה מורכבת זו, אתם צריכים להיעזר בעורך דין רציני ובעל ניסיון שיסייע לכם. תאונות עבודה יכולות להיגמר בדרגות שונות של פציעה הדורשות רמות שונות של פיצוי, אך ללא ספק עורך דין בעל ניסיון יוכל להוציא את הטוב ביותר עבורכם.

   למצוא את העורך דין הנכון

   אם אתם צריכים עורך דין שיסייע לכם בעניין תאונת עבודה שעברתם או שהעובד שלכם עבר, אתם צריכים למצוא את הטוב ביותר כדי לקבל את מלוא זכויותיכם. זה אומר שאתם צריכים עורך דין שיש לו כבר רזומה עשיר ויוכל להציג לכם "קבלות" על עבודות קודמות שהוא ביצע. במילים אחרות, אתם צריכים את עורך דין אבירם טולדנו ומשרדו, צריכים את השירות שלו ואת הניסיון שלו כמו גם של הצוות שהוא עובד איתו.

   אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם.

   לייעוץ ראשוני חייגו 04-6990886

   או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    1

    2

    לסיכום, תאונות עבודה נפוצות מאוד, וכוללות כל פגיעה שהתרחשה כתוצאה ישירה או עקיפה מהעבודה. מומלץ לפנות לעורך דין המתמצא בתחום, אם הייתה פגיעה פיזית, מחלה בשל העבודה, או הפרת הוראת בטיחות. מדובר בזכויות שלכם.

    *אין באמור לעיל בכדי להוות משום יעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, הכתוב לעיל מהווה תיאור כללי בלבד ובלתי מחייב . בכל מקרה יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין

    3

    מתי נפנה לעזרת עורכי דין לתאונות עבודה?

    • פגיעה פיזית – אם התאונה התרחשה במהלך עבודה פיזית, כמו שהזכרנו למעלה, עובד שנפגע ממכונה במפעל, עובד שנפל מסולם בעת העבודה, או החליק במהלך תיקון צינור מים, או כל דבר דומה.
    • מחלה בשל העבודה – מחלה שנגרמה, קרוב לוודאי בשל סוג העבודה. למשל עובד שנפגעה לו השמיעה בשל עבודה ליד רעש חזק לאורך זמן ובאופן קבוע, או דלקת פרקים כתוצאה מעבודה רבה בידיים.
    • הפרת הוראות בטיחות – אם שמתם לב שהפגיעה שלכם התרחשה תוך כדי שהופרו הוראות הבטיחות, אם זה הוראות בטיחות עבודה בגובה, עם חומרים מסוכנים וכל דבר אחר, כדאי לפנות לעורכי דין לתאונות עבודה.
    • פטירת הנפגע – במקרה שתאונות עבודה קשות או מחלה בשל המקצוע גרמו לפטירה, בוודאי שיש לפנות לעורך דין כמו למשל "טולדנו ושות' – משרד עורכי דין".
    4

    איזה סוגי פיצוי מגיעים לי מביטוח לאומי או חברות הביטוח?

    • דמי פגיעה – מי שנפגע בעבודה זכאי למי פגיעה, שמגיעים לו למשך תקופת היעדרותו מהעבודה ועד 90 יום ראשונים.
    • קצבת נכות – מגיעה לנפגע תאונת עבודה שהפך לנכה, כמובן כל עוד זה מעל דרגה מסויימת ולכל חייו, ומקבל קצבה למשך כל חייו.

    מתי אתבע את המעביד?

    השאלה הזו קצת מורכבת ולכן מומלץ להסתייע באנשי מקצוע כמו עורכי דין לתאונות עבודה, כמו למשל "טולדנו ושות' – משרד עורכי דין", המתמחים, בין השאר, בתחום זה. בכל מקרה, אם לדעתכם ניתן להוכיח שתאונת העבודה ממנה נפגעתם התרחשה עקב רשלנות המעביד, והוא אחראי לה, אפשר לתבוע אותו, אך תצטרכו כמובן להוכיח את הרשלנות שלו, וזה לא דבר כל כך פשוט.

    5

    בטח יצא לכם לקרוא ברשתות ובאתרי החדשות על פועל שנפל מגובה, או עובד במפעל שנפגע ממכונה, וחשבתם על שמדובר בתאונת עבודה, ובטח מה שקרה לכם בדרך לעבודה, לא יכול להיות קשור לזה. תופתעו לשמוע? כל פגיעה פיזית או נפשית שנגרמה כתוצאה, גם ישירה וגם עקיפה מהעבודה, תיחשב לכם כתאונת עבודה. מה זה אומר? מתי נפנה לעזרת עורכי דין לתאונות עבודה? כל הפרטים כאן

    6

    בטח יצא לכם לקרוא ברשתות ובאתרי החדשות על פועל שנפל מגובה, או עובד במפעל שנפגע ממכונה, וחשבתם על שמדובר בתאונת עבודה, ובטח מה שקרה לכם בדרך לעבודה, לא יכול להיות קשור לזה. תופתעו לשמוע? כל פגיעה פיזית או נפשית שנגרמה כתוצאה, גם ישירה וגם עקיפה מהעבודה, תיחשב לכם כתאונת עבודה. מה זה אומר? מתי נפנה לעזרת עורכי דין לתאונות עבודה? כל הפרטים כאן

    יוסף אליהויוסף אליהו
    13:18 31 Jan 21
    אדם זהב לפני הכל... שרות מעולה אמין מקצועי בכל התחומים ממליץ בחום💯
    David RazielDavid Raziel
    08:49 22 Jan 21
    בחור חרוץ ואנרגטי.ליווה אותנו צמוד לאורך כל התהליךותמיד היה זמין עבורינו.תודה רבה
    אורי פרץאורי פרץ
    13:32 18 Jan 21
    עו"ד אבירם טולדנו הוא פשוט מקצוען, מטפל בכל עניין באופן מהיר ויעיל,מהיכרות אישית - מומלץ בחום
    Pure Laser AestheticPure Laser Aesthetic
    16:49 01 Dec 20
    שירות אמין ומקצועי מהשורה הראשונהעורך דין אכפתי שלא מחפש רק להרוויח אלא קודם כל את טובת הלקוח. יותר ממומלץ.
    Alon MalkaAlon Malka
    21:54 26 Nov 20
    קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה.נאמנות ישירות ברמה הגבוהה ביותר שהכרתי.כמובן שנמליץ לכולם 🙏🔝
    js_loader
    קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט